O firmie

plagiarism checker for free

 

Firma z wieloletnią tradycją

Początki naszej działalności sięgają połowy lat 90. Zaczynaliśmy jako hurtownia patronacka bielskich zakładów włókienniczych takich jak
Wega, Krepol, Merilana, Bewelana, Finex, Welux.
Obecnie jesteśmy producentem ekologicznej watoliny wełnianej oraz wysokiej jakości tkanin wełnianych i elanowełnianych. 
Nasze tkaniny produkowane są we Włoszech, Czechach i Polsce. 
Współpracujmy ze sklepami, hurtowniami, zakładami krawieckimi, producenci odzieży, w tym również strojów regionalnych (np. flisacy) i folklorystycznych. Naszymi odbiorcami są również teatry, operetki, hotele, producenci mundurów i ubrań koszarowych.

Producent ekskluzywnych materiałów garniturowych

Specjalizacją zakładu jest produkcja luksusowych tkanin z wełnianych włókien wysokoskrętnych S120 i S140. Tkaniny takie charakteryzują się gładką fakturą i wysoką skrętnością. Oznacza to, że materiał lepiej się układa, szlachetna tkanina po zgięciu szybko wraca do swojej pierwotnej formy, nie pojawiają się zagniecenia. Oferujemy 100% wełnę smokingową w różnej gamie kolorystycznej.

Zobacz ofertę

Producent watoliny wełnianej

Produkowana przez firmę Dukatex watolina wełniana  jest doskonałych izolatorem termicznym, wykorzystywanym jako ocieplacz do odzieży zimowej. Oferowana przez nas watolina, o składzie 100% wełny, jest produktem całkowicie ekologicznym.

Zobacz ofertę

 

Wszystkie zdjęcia są własnością firmy dukatex II

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby kolorystyka i faktura prezentowanych na stronie tkanin odpowiadała naturalnej, jednak ustawienia monitora mogą mieć wpływ na prezentowaną kolorystykę. W celu weryfikacji kolorów na próbnikach oraz ekspozycjach prosimy o kontakt z naszą firmą.